O firmie » Sylwetka firmy

A A A

     Firma BUDMOST funkcjonuje w branży budowlanej od 1992r., stanowiąc kontynuację działalności spółki założonej w 1987r. Od samego początku zajmujemy się budownictwem inżynierskim, koncentrując swoje działania szczególnie w zakresie budownictwa mostowego. Obszar działalności firmy obejmuje teren Polski południowej. Inwestycje prowadzimy zarówno jako generalny wykonawca, jak również współpracując z innymi przedsiębiorstwami w roli podwykonawcy lub konsorcjanta. Powierzone zlecenia w przeważającym zakresie realizujemy dla instytucji publicznych. Ponadto naszymi zleceniodawcami są firmy i osoby prywatne.

    Fundament firmy stanowi budownictwo mostowe, jednak w ciągu kilkunastoletniego okresu działalności, znacznie rozszerzyliśmy swoją ofertę. Z powodzeniem realizujemy zlecenia w zakresie budownictwa drogowego ( chodniki, parkingi,  place postojowe wraz z infrastrukturą towarzyszącą ). Od kilku lat realizujemy również zdania z sektora budownictwa sportowego ( boiska piłkarskie, wielofunkcyjne, o nawierzchni naturalnej i sztucznej wraz z infrastrukturą i zapleczem technicznym ).

    Kolejnym krokiem w rozwoju firmy było podjęcie w 2009 r. decyzji o budowie nowej siedziby oraz powierzchni handlowych i magazynowych, pozwalających na rozszerzenie działalności o handel. 1 marca 2011 roku  otworzyliśmy nowy sklep z materiałami budowlanymi. Swoim klientom oferujemy szeroki asortyment materiałów budowlanych,  artukułów przemysłowych, ogrodowych oraz materiałów wykończeniowych.

    Przez okres 30 lat działalności na rynku, budujemy wizerunek firmy oparty na wiarygodności i zaufaniu wobec naszych klientów, kontrahentów oraz pracowników.

    Rozwój firmy opieramy na poszukiwaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań technicznych i materiałowych oraz wdrażaniu nowoczesnych technologii produkcji.  Rozbudowujemy zaplecze sprzętowe i techniczne, tak aby sprostać wymaganiom zmieniającego się rynku oraz złożoności realizowanych zleceń i wymagań naszych klientów.  Wszystkie działania prowadzimy ze szczególnym naciskiem na zachowanie dobrych relacji z kontrahentami i pracownikami firmy.

Naszą myślą przewodnią jest terminowość i wysoka jakość realizowanych zleceń.
Już 30 lat budujemy z pasją...!

Zapraszamy do współpracy
                              


Wszystkie prawa zastrzeżone © by Budmost | 2001-2011